מבוסס מיקום
מבוסס מיקום
לייעוץ והכוונה בחינם
050-9997871

איך מארגנים מסיבת רווקים מוצלחת - מסיבת רווקים

חפש

גם אתם יכולים לארגן מסיבת רווקים מוצלחת

ישנם אנשים שהצליחו להפוך את הנושא של ארגון מסיבות למקצוע מבוקש. היום אפשר לפנות למארגני אירועים מקצועיים ומנוסים, שיארגנו מ-א' עד ת' מסיבה חלומית.
כאשר מדובר בארגון של אירועים משפחתיים גדולים, הפנייה למארגני אירועים היא כמעט אוטומטית.
עם זאת, יש מסיבות, כמו מסיבת רווקים למשל, שלא חייבים לפנות למארגן אירועים מקצועי. עם קצת כושר ארגון, חברים מקושרים, וגישה לכל הרשתות החברתיות, אפשר היום לארגן מסיבת רווקים חלומית באופן עצמאי, ובינינו, די בקלות.

מה צריכה לכלול תכנית עבודה לארגון מסיבה

לאחר שחבר הטיל עליכם לארגן את מסיבת הרווקים שלו, וקיבלתם את התפקיד בשמחה, הדבר הראשון שעליכם לעשות כשאתם מארגנים מסיבה, והכלל הזה תופס לגבי כל מסיבה, הוא לבנות תכנית עבודה לפי שלבים ולעבוד לפיה שלב אחר שלב.
תכנית עבודה שתכלול מספר שלבים, שאם תתקדמו איתם לפי הסדר, תראו איך הדברים מתקדמים בצורה חלקה ומהירה.
בשלב הראשון עליכם לקבוע מי יהיו החברים שישתתפו במסיבה, בתיאום עם בעל השמחה. בשלב השני, עליכם לבחור את המיקום של המסיבה- עיר, לופט או ווילה וכדומה. המיקום של המסיבה צריך להיות מקובל על כולם, כי יש חברים שצריכים להגיע ממקומות רחוקים.
בשלב השלישי, עליכם לבחור מתוך מבחר עצום אילו אטרקציות מתאימות לאופי המסיבה ולאופי המוזמנים.
חשוב להזמין אטרקציות שיהיו מקובלות על כל האורחים, כדי לא להעמיד חלק מהחברים במבוכה או לגרום לאי נוחות, במיוחד אם יהיו שם חברים מהמגזר הדתי וכדומה.

טיפים לבחירת אתר ואטרקציות למסיבת רווקים

להבדיל ממסיבות המיועדות לשני המינים, מסיבת רווקים נועדה אך ורק למין הגברי.
ברוב המקרים, הנטייה היא ללכת על מסיבה במתכונת הידועה, מועדון לילה עם חשפניות, או מסיבה בבית עם חשפניות ועם הרבה אלכוהול.
למעשה, אין היום מסיבת רווקים, וגם מסיבת רווקות, שהאלכוהול אינו מהווה אלמנט מרכזי במסיבה.
טיפ ראשון, אם אתם מתכוונים להריץ במסיבה ארגזים של משקאות אלכוהוליים בלי הפסקה, מומלץ לקיים את המסיבה בווילה שכורה או בלופט לאירועים. במקרה כזה, אתם יכולים ללון באתר, עד שעות הצהריים או עד שכולם מסוגלים לעזוב את המקום כשהם פיכחים.
טיפ נוסף, רצוי למצוא אתר למסיבה, שכולם יוכלו להגיע אליו בקלות, שנמצא הרחק משכונת מגורים אך באזור מרכזי בעיר.

באתר רווקים תוכלו לקבל מידע עשיר ומגוון על אתרים המתאימים לארגון מסיבות רווקים. באתר טיפים, עצות, רשימת אנשי מקצוע ומידע נוסף הקשור לארגון מסיבות רווקים בכל אזורי הארץ.