מבוסס מיקום
מבוסס מיקום
לייעוץ והכוונה בחינם
050-9997871

ארגון מסיבת רווקים מוצלחת - מסיבת רווקים

חפש

ארגון מסיבת רווקים

נושא המאמר: איך לארגן מסיבת רווקים?
מאת: ריקוד

מסיבת רווקים היא מסיבה של פעם בחיים ולכן חשוב מאוד לתכנן אותה בקפידה רבה. תכנון מסיבת רווקים עשוי להיות משימה מעיקה ולפעמים מלחיצה, בפרט אם החלטתם לארגן מסיבת רווקים אולטימטיבית וייחודית. במאמר שלפניכם מובאים מספר טיפים שיבטיחו לכם חוויה בלתי נשכחת!

1. תאריך. בראש ובראשונה קבעו תאריך. וודאו מהו הזמן הנוח ביותר לחתן ולרוב המוזמנים (אם לא כולם), להגיע לאירוע. זה חשוב במיוחד אם אתה יודע שרבים מהמשתתפים גרים רחוק, וזקוקים להודעה מוקדמת (עדיף כשבועיים – שלושה מראש) ע"מ להתארגן בהתאם. קביעת התאריך תאפשר לכם גם לבצע הזמנות (למשל חשפניות, קייטרינג ועוד) באופן מסודר. זכרו כי מסיבת רווקים בד"כ נחגגת מספר ימים לפני יום החתונה, ע"מ לאפשר לחתן "תקופת התאוששות" מלילה ארוך ורווי אלכוהול. יום החתונה הוא יום מלחיץ בלאו הכי, ולכן מומלץ מאוד למנוע מהחתן את "חוויית" ההנגאובר.

2. קונספט ומיקום. החליטו לגבי אופי האירוע, זהו הבסיס לכל מסיבת רווקים. המיקום הינו חלק קריטי מהתקציב העומד לרשותכם בתכנון מסיבת רווקים. האם אתם רוצים מסיבת רווקים שתכלול חחשפנית ומופעי ריקודים? מסיבת רווקים שעיקרה מוסיקה ואלכוהול? או אולי מסיבת רווקים בחיק הטבע? גם אם אתם מכוונים אל מסיבת רווקים סולידית ואינטימית – שתכלול מפגש של החברים הקרובים, עדיין חלה עליכם חובת בחירת המיקום האידיאלי,שעשוי להיות דירה של אחד החברים, מועדון חשפנות, יאכטה או סוויטה במלון. כמו כן, דאגו לתכנן פעילות חברתית שמתאימה לאופי המקום ואל תשכחו - אספקה של אוכל ואלכוהול, (ערימות של אלכוהול).

3. רשימת מוזמנים. עדיף לקיים מסיבת רווקים מצומצמת שתכלול את החברים הקרובים באמת שמכירים אחד את השני ומרגישים בנוח בחברתם. מסיבת רווקים שבה יש קבוצות חברים שונים שאינם מכירים האחד את השני לרוב לא מצליחה "להתרומם" כי המשתתפים לא מרגישים חופשיים מספיק. אם החלטתם בכל זאת על מסיבת רווקים עם מעגל חברים מורחב יותר, חשוב גם לבדוק היטב את מי אתם מזמינים, ישנם אנשים שיכולים להרוס לכם את המסיבה. שימו לב שרצוי מאוד שמה שקורה במסיבה יישאר דיסקרטי גם או אולי במיוחד לאחר המסיבה.

4. הזמנות. לאחר שתסיימו לארגן את פרטי המסיבה, דאגו לשלוח הזמנה לכל אחד מהחברים המופיעים ברשימת המוזמנים שהכנתם מראש. כל פיסת אינפורמציה קריטית להצלחת המסיבה צריכה להופיע בהזמנה: תאריך ושעה, מיקום, איך להתלבש, למה לצפות. בצורה כזו, אתם נותנים למוזמנים שלכם אפשרות להתכונן מראש ולהציע רעיונות נוספים שישדרגו כל מסיבת רווקים ויהפכו אותה לחוויה מרגשת לחתן ולחבריו הקרובים. המאמר מובא באדיבות "דה בסט דאנס - ריקוד מושחת".
 

לקוח מתוך אתר ארטיקל מאמרים