מבוסס מיקום
מבוסס מיקום
לייעוץ והכוונה בחינם
050-9997871

בר לאירועים ברים לארועים המלצות וטיפים

חפש

בר לאירועים ברים לארועים המלצות וטיפים

נושא המאמר: בר לאירועים
כותב המאמר: אילון שמור מאמר למועדפים

טיפים לבחירת בר-
רבים מאיתנו חוגגים אירועים שונים,
חתונות, בר מצוות, מסיבות, מה מתאים, למה צריך לשים לב, מה לדרוש ועל מה לא להתפשר-
סגרתם אולם,דיברתם עם הצלם, שמעתם את הדיגיי בחרתם אטרקציות שונות, סגרתם הזמנות,
ועוד לא החלטתם לגביי השתייה וההבר.
חשוב לדעת שכל אולם\גן אירועים נותנים בר בסיס שהוא בדרך כלל בר תוצרת הארץ, רוב הגנים עובדים עם ברים חיצונים שמספקים שידרוגים שונים של אלכוהול ואטרקציות ואצל חלקם ניתן להביא בר מבחוץ כלומר בר שאינו קשור אליהם.

שאתם באים לחפש בר חשוב לשים לב לדברים הבאים-
אמינות - צריך לדרוש על כתב או אישורים (אישור מקוריות) על כך שהאלכוהול אינו מזוייף, אתם לא רוצים להגיע למצב שאנשים לא ירגישו טוב
בגלל וודקה שאתם לא יודעים מאיפה היא הגיעה, או איזה שהוא משקה שהיה מהול עם משהו אחר, מומלץ מאוד לראות את המשקאות סגורים
לפני תחילת האירוע או לדאוג שאחד מבני המשפחה יעבור על הבר לפני שכולם מגיעים.

שעות עבודה - ברוב המקרים הבר יהיה פתוח בקבלת פנים ובזמן הריקודים, אמנם חשוב לסכם זאת מראש עם בעל הבר לגבי שעות העבודה, שהבר יהיה מוכן לפני זמן הקבלת פנים ויעבוד עד הסוף במקרים של אפטר פארטי יש ליידע את הבר כיוון שזה כרוך בדרך כלל בתוספת מחיר

הסכם עבודה - כאשר אתם יושבים מול בעל הבר חשוב לסכם בפרטי פרטים על סוג השתייה שאתם מקבלים, כמות הברמנים, ואם יש איזה הגבלה על שתייה מסויימת, כמובן שיש לדרוש קבלה על תשלום המקדמה ולבדוק אם יש סעיף שמורה על מתן טיפים לצוות העובדים.

לראות אירועים אחרים - מומלץ מאוד ללכת ולראות אירועים שונים של הבר בו אתם מעונינים לאירוע שלכם, ככה שתוכלו לרשום מה אהבתם מה תרצו להוסיף או להוריד.

בר אקטיבי או פסיבי - רוב הברים הקיימים בשוק נותנים אופציה של בר אקטיבי (חלקם בתוספת תשלום וחלקם כחלק מהחבילה) בר אקטיבי הינו בר שבו הברמנים והברמניות יוצאים לרחבה להשקות את האורחים, בר פסיבי הינו בר שבו הברמנים נשארים מאחורי הבר ושם נותנים את השירות תבדקו לאיזה סגנון אתם מתחברים ומה אופי הקהל שלכם וכך יהיה לכם יותר קל להחליט.

אישור כניסה- חלק מהמקומות נותנים לשירותי בר חיצוניים להכנס ולחלק יש הסכם בלעדיות עם ברים מסויים, לפני הכל תבדקו עם בעלי המקום אם ניתן להביא שירותי בר חיצוניים.

אישור כשרות - יש לבקש ולדרוש מבעל הבר להצטייד באישור כשרות, יש מקומות שגם כשרות יומית מספיקה ויש כאלה שרוצים משגיח צמוד, בדרך כלל בעל הבר יתעסק בזה מול הגן, אבל חשוב לציין בפניו את העניין של הכשרות.

אופי האירוע - קורה לא פעם שיש התנגשות בין אופי הבר לסוג האירוע והאורחים, לכן חשוב לציין את אופי האירוע (דתיים, רק מבוגרים, רק צעירים)
יש לשבת עם בעל הבר ולראות איזה סוג של בר מתאים לאופי האירוע שלכם.

www.priamor.co.il