מבוסס מיקום
מבוסס מיקום
לייעוץ והכוונה בחינם
050-9997871

דפוס אישי על בייבי דולס BabyDolls נועז במיוחד

חפש

בייבי דולס BabyDolls

כל מה שרציתם לדעת על בייבי דולס במדור אביזרים למסיבת רווקים של מועדון חשפנות באתר רווקים הישראלי. (עליונית ומכנסון). בדרך כלל, בייבי דולס עשויים מבדים סינטטיים נוחים לשינה כגון: סאטן וכותנה משולבים עם אחוז מסוים של לייקרה ופוליאסטר, אבל כמובן, שניתן למצוא גם בייבי דולס מעוצבים המשלבים גם אפליקציות ותחרה.

למרות שמבחינה מסורתית, נהוג להתייחס לבגדי בייבי דולס כאל סוג של פיג'מה סקסית, הרי שהקונפליקט בין בגד שנוח לישון איתו (בדרך כלל עשוי כותנה טבעית ורחב) לבין בגד סקסי ומחמיא (בעל קשירות, תחרות, אפליקציות וצמוד כמה שיותר) הינו משמעותי. דגמי בייבי דולס רבים הצליחו להתגבר על הפער הזה באמצעות שילובים מוצלחים של לייקרה עם בדים נעימים במיוחד.

קיימות שלוש גזרות נפוצות של הלבשה סקסית המאפיינות בייבי דולס:

גזרת מיני ישרה – בייבי דולס שגזורות כשמלות מיני קטנטנות, בדרך כלל מרכיב כמות מכובדת של בד לייקרה נמתח, לעיתים נמכר עם תחתון תואם (חוטיני או טנגה). גזרת המיני מאוד סקסית ומחמיאה לבעלות גוף מאורך והחטוב, ומגיעה בשלל צבעים, טקסטורות ובדים.

גזרת חצאית מתרחבת – בייבי דולס שהגזרה שלהן מתחילה כגזרה צרה וצמודה באזור החזה והמחשוף, והיא הולכת ומתרחבת לכיוון הרגליים. בין הגזרות הללו, ניתן למצוא את הסגנון "הקלאסי" שבדרך כלל יהיה מורכב מבדי שיפון "נשפכים", ואת הסגנון היותר מינימליסטי שיהיה מורכב מבדים יותר קשיחים. גזרה זו מתאימה לנשים שיש להן בטן, או מותניים רחבות- שכן היא מסתירה אותן היטב.

גזרת שמלה ארוכה – גזרה זו הינה פחות נפוצה בחנויות הלבשה תחתונה רגילות, אולם בחנויות שמתמחות בהלבשה תחתונה סקסית, ניתן למצוא דגם אחד או שניים. בייבי דולס מהסוג הזה מתאפיינים בדרך כלל בעליונית ארוכה (עד גובה הקרסול) ושקופה, ומתחתיה תחתון או מכנסון מבד דומה. מדובר בבייבי דולס המעניקים מראה מאוד דרמתי ואלגנטי. ומתאים בעיקר לבעלות רגליים ארוכות, למי שאין – תמיד אפשר להסתובב בבית עם עקבים.


מאת: מירגב גבריאלי חוקי פוקר