מבוסס מיקום
מבוסס מיקום
לייעוץ והכוונה בחינם
050-9997871
חפש

סוויטה במלון

סוויטה במרכז בתל אביב

מלון הסוויטות "ארלוזרוב" מציע סוויטה מיוחדת למסיבות רווקים. זוהי סוויטה גדולה ומאובזרת עם ספות, מיטות, פלזמה, מערכת סטריאו וגם ג'קוזי. היא נמצאת בקומת המרתף של המלון, מאחורי שתי דלתות, אין הגבלה לרעש, אפשר להביא די ג'י ולרקוד כל הלילה. מיקומו המרכזי של המלון, בארלוזרוב פינת דיזנגוף מאפשר גישה נוחה לכל האטרקציות של העיר ללא הפסקה, הנמל במרחק נגיעה, עשרות מועדונים ופאבים ממש מעבר לפינה והים במרחק חמש דקות הליכה.

"הסוויטה היא פתרון טוב לאלה שגרים בתל אביב או באזור ולאלה שאוהבים את העיר ולא בא להם לעשות את המסיבה באיזה צימר בגליל" אומר בועז, נציג המלון "ניתן לשלב בערב יציאה למועדונים או כל מה שחיי הלילה של תל אביב מציעים. היא טובה גם לאלה שמגיעים מרחוק, שרוצים לחוות את העיר בלי פקקים ודוחות חניה.

היו מקרים בהם לקחו את המקום ליומיים, לשני לילות, אם אנשים מגיעים מרחוק מהצפון, מהדרום או אפילו מחו"ל הם יכולים לישון כאן ולמחרת גם להסתובב בעיר וללכת לים"

מחירים

משעה שמונה בערב ועד ארבע בבוקר, לעשרה אנשים יעלה התענוג 1200 שקלים ביחד, כל אדם נוסף ישלם עוד חמישים שקלים, ניתן להכניס לסוויטה כ- שלושים אנשים. לינה – כמה שלנים בפועל המחיר 40 שקלים לאדם. אלו הם המחירים הבסיסיים לאפשרויות נוספות יש להתקשר.

רעש

הסוויטה נמצאת במרתף לפני שמגיעים אליה נכנסים להול ושם יש עוד דלת לסוויטה עצמה. בעצם שתי דלתות מפרידות בינה לבין המדרגות, מה שנותן יותר אינטימיות ואפשרות לעשות רעש כל הלילה. עוד יתרון של מיקומה במרתף הוא שבמהלך המסיבה אנשים יכולים לצאת ולבוא בלי להפריע לאורחים מהקומות העליונות.

במלונות אחרים לא ניתן להרעיש, אולי רק עד שעה מסוימת, ובטוח שלא להביא די ג'י.

האם מותר להביא חשפנית?

"לנו אין שום בעיה עם זה".

איך זה עובד?

"סוגרים מראש על כמות האנשים" אומר בועז "אם לדוגמא אמרו שיהיו עשרה אנשים ובאים שלושים, אז זה כבר לא הגיוני. אבל בדרך כלל אין בעיות". לא כולם באים באותו הזמן, אלא קבוצות קבוצות, ניתן להגיע לפני האירוע (בתיאום מראש) ולעשות הכנות. במקום יש חניה.

"הסוויטה מיועדת למסיבות רווקים, אך ניתן גם ליעד אותה למשפחה גדולה, ניתן לשנות את הריהוט למטרות שונות. בסילבסטר האחרון שכרו אותה רוסים ומספר החוגגים הגיע ל-27 ."

אטרקציות למסיבות רווקים ורווקות

"בחורות יותר משקיעות" אומר בועז "הן מביאות מפעילות, מפעילים, או סקסולוגיות ועוד כל מיני אטרקציות, הן גם מגיעות מוקדם יותר ומקשטות את המקום, הן אוהבות לשים בלונים ושלטים ולפזר פרחים.

הגברים בדרך כלל לא עושים שום תוכנית - רק אלכוהול וחשפניות."

אז אם אתם מחפשים מקום טוב למסיבת רווקים, מקום שקט ופרטי במרכז העיר תגיעו למלון ארלוזרוב ותמיד תזכרו ש- מה שקורה בסוויטה נשאר בסוויטה.

אפשרי גם להזמנת חשפנית

©צ'רלי

אם לא בא לכם לשבור את הראש אבל בא לכם לקבל מגבות נקיות ולהתפנק אז זה המקום.
יתרונות:
אין צורך לדאוג לנקיון.
אפשר להשאר לישון עד הבוקר.
אפשר להנות מפינוקי המלון.
חסרונות:
רוב בתי המלון לא מוכנים לארח מסיבה כזו
אורחי המלון עלולים להתלונן על הרעש