מבוסס מיקום
מבוסס מיקום
לייעוץ והכוונה בחינם
050-9997871

רווקים אסטרולוגיה - מסיבת רווקים

חפש

אסטרולוגיה

האסטרולוגיה היא אחת התורות העתיקות ביותר בתרבות האנושית. לפני האסטרונומיה היא חקרה את הגופים השמימיים ולפני הפסיכולוגיה היא תיארה את נפש האדם וקבעה את גורלו.

אם הולכים על אסטרולוגיה חשוב להביא אסטרולוג רציני שבאמת מבין בגרמי השמיים ובהשפעתם, לא כל מיסתיקן הוא אסטרולוג.

יש לברר, חוץ מתאריך הלידה, את השעה המדויקת ואת קווי האורך והרוחב של מקום הלידה.

האסטרולוג מנתח את מפת הלידה של החתן, הכלה, או כל אחד מהאורחים. לפי המפה ניתן לדבר על האופי של אותו אדם, ההתאמה הזוגית שלו, תכונות חיוביות ושליליות וכמובן העתיד.

המטרה עיקרית היא לפתוח דיון על אותה אישיות, זו ההזדמנות להעלות דברים, להביע דעות ולדבר, כשאלכוהול מעורב בסיפור יש כמובן יותר פתיחות, השאלות הפופולאריות ביותר הן על קריירה, אהבה, זוגיות וסקס.

האסטרולוגיה המודרנית שונה מזו שהייתה מקובלת עד ראשית המאה הקודמת. פעם היו כוכבים רעים וכוכבים טובים זוויות והיבטים חולקו להרמוניים ודיסהרמוניים. כיום לאחר התפתחות תורות הנפש והפסיכולוגיה הפוסטמודרנסטית, מקובל לא להתייחס לשבתאי, לדוגמא, ככוכב רע, אלא כ"מאתגר", גורלו של אדם ניתן לשינוי ולא קבוע מראש כפי שסברו אז. המפה יכולה ללמד על בעיות אישיות או על פוטנציאל מסוים, האדם אמור ללמוד את החולשות שלו, להתגבר על הקשיים ולהגשים את היעוד שלו.

האסטרולוג פותח מפה ומנסה לפתח דיאלוג לפני שהוא קובע עובדות, אותו דיאלוג בנוכחות החברים הכי טובים עוזר לאותו אדם, להגיע לתובנות חדשות