מבוסס מיקום
מבוסס מיקום
לייעוץ והכוונה בחינם
050-9997871
חפש

כל תענוגות הגוף במקום אחד, ז'אקוזי, סאונה, מסאג'ים, טיפולים, חדרי מלח ומקלחות שוויצריות. בעבר היה הספא מוגדר כ"בית מרחץ" אך כיום מציעים מתקני הספא גם מערכות סטריאו, מסכי פלזמה, אלכוהול, ארוחות גורמה, חדרי שינה פרטיים, מיטות שיזוף, טיפולים קוסמטיים ועוד ועוד. מתחמי ספא רבים פונים לקהל המתחתנים וחוגגי מסיבות הרווקים. זוהי ההזדמנות של הכלות והחתנים להירגע לפני היום הגדול וגם להיפרד מכמה חטאים של חיי הרווקות.

המקום מושכר בדרך כלל למספר שעות מוגדר או ללילה שלם. התשלום מראש לפי מספר האנשים וניתן לכלול בו גם שירותים נוספים כמסאג'ים, בר אקטיבי, טיפול באבנים חמות, ואפילו רקדנית פרטית. הספא מעוצב לרוב בסגנון מסויים, טורקי, שוודי, מרוקאי, ויקטוריאני, בדרך כלל משרה אווירה של יוקרה והרגשה של פעם בחיים. מתחמי ספא רבים משלבים כמה עולמות, מלבד הג'אקוזי והסאונה, ניתן למצוא בהם גם סוויטות יוקרתיות, צימרים או לופטים, מסעדות, בריכות שחיה, חדרי טיפולים, חדרי כושר אפילו שולחנות סנוקר ופלייסטיישן ועוד ועוד כיד הדמיון הטובה, לפעמים בשיטת הכל כלול ולפעמים במסגרת חבילה מורחבת.

בין כל האטרקציות של מסיבות הרווקים הספא היא הבחירה של אלה שרוצים לחסוך מחבריהם תוכניות אומנותיות, הפעלות ומשחקי חברה, אלה שמניחים שהישראלי הממוצע גם ככה עובד קשה כל השנה ומה שהוא צריך באמת זה קצת שקט נפשי, תענוגות ופינוקים.

מרכזי הספא ערוכים למסיבות רווקים ורווקות והם מציעים חבילות משתלמות ודילים. צריך לשמור על מספר כללי זהירות בעיקר כשמשלבים בסיפור אלכוהול או חומרים אחרים לשיפור מצב הרוח.