מבוסס מיקום
מבוסס מיקום
לייעוץ והכוונה בחינם
050-9997871

רווקים אטרקציות - מסיבת רווקים

חפש

אטרקציות למסיבת רווקים ורווקות - איך לשדרג את מופע החשפנות !

להוספת עסק חדש לקטגוריה זו באתר רווקים ראה למטה באתר קישור : פרסום באתר
 

אם כבר הזמנתם חשפנית, תחשבו על הכניסה שלה. היא לא חייבת לבוא כחשפנית. אם כבר מחפשים את האטרקציה המושלמת ניתן, עם טיפה דמיון, להפתיע את הרווק הממוצע, או הרווקה. החשפנית יכולה להיכנס כמנקה, קבטית במלון, שכנה שמתלוננת על רעש וכו'.

כשחושבים על חשפנית יש להתחשב בטעמו האישי של חתן השמחה. אם הוא אוהב בלונדיניות גבוהות לדוגמא, אל תתפשרו על כל חשפנית. אל תסתפקו גם בתמונות בנט, אתם משלמים הרבה כסף ואם הזמנתם בלונדינית וגבוהה מגיע לכם לקבל את זה.

לא כל החברים חייבים להיות שותפים בתוכנית ועדיף שרובם לא ידעו מה קורה, כך ההפתעה תהיה מושלמת. כך תוכלו לעשות את האטרקציה המושלמת של כל מסיבות הרווקים בכל הזמנים, אטרקציה בלתי נשכחת שידברו עליה עוד הרבה שנים.

אם רוצים להשקיע ניתן לשכור את החשפנית פעמיים, פעם אחת שתפגוש "במקרה" את החבר (המתחתן)

בסיטואציה אחרת לחלוטין, במסגרת עבודה, בבית, האירוע צריך להתרחש כשלושה ימים לפני מסיבת הרווקים. באותו יום היא אינה צריכה להתפשט או להופיע (מה שיכול להוזיל בהרבה את המחיר ולהיכלל כחלק מהדיל הכללי) היא רק פוגשת בבחור לעיניני עבודה למשל ולוקחת טלפון שלו.

היא לא צריכה להיות שחקנית גדולה, ואתם תתפלאו כמה תמימים יכולים להיות אנשים.

במהלך המסיבה היא צריכה להגיע בתירוץ כלשהו, ואז כשכולם מופתעים להתחיל להתפשט.

עוד טריק שיכול לעבוד הוא להביא את החשפנית כמנקה. כולם נמצאים בסוויטה ואחד החברים (השותף בסוד) שובר בקבוק. מיד קוראים למנקה של המלון היא נכסנת ומתחילה לנקות... מכאן תפעילו את הדמיון.

טריק השוטרת לא עובד, זה פשוט יותר מדי. בחורה עם מלא סיליקון בחזה, איפור כבד, ולפעמים יותר מדי כוסית זה לא המראה הקלאסי של שוטרת, לפחות לא בארץ. כדי שהאטרקציה תהיה מושלמת צריך להשקיע טיפה מחשבה.

אם עושים אירוע בספא מפואר, בוילה מדהימה או בלופט מושקע, אפשר להגיד לחשפנית שתשחק אותה בעלת הבית, אלה הם מקומות שאנשים גרים בהם, יש בהם ריהוט יקר וחפצים שבירים, טבעי שבעל הבית לא ישאיר שם חבורה של שיכורים ויעלם. ניתן לסכם איתה שתיכנס מדי פעם לשאול אם הכל בסדר. ניתן גם ליזום כניסה שלה, לדוגמא אם בג'קוזי אין נרות להגיד "חוצפנית סבטלנה הזאת היא הבטיחה שיהיו נרות". כשהיא נכנסת אפשר בתירוץ מסוים להשאיר אותה בחדר לבד עם החתן ואז...

ניתן גם לבנות את הסיפור כך שההפתעה תהיה גדולה יותר. לדוגמא להגיד "סבטלניה הזאת היא התחתנה עם מליונר, הוא כמעט לא נמצא בארץ היא סיפרה לי שהלופט הזה רשום על שמה והיא מנהלת אותו. סיפרתי לכם על החוזה הזה שהיא החתימה אותי עליו, שאם נשבור משהו אז...." בקיצור, בעזרת השותפים לסוד לבנות הרבה סיפורים על המתיחה.

אין ספק שזה דורש הרבה השקעה. צריך גם להכיר את הטבע של החשפניות, יש להן כל מיני מנירות של כוכבות. הן אוהבות לחשוב לבד על הלבוש שלהן. גם אם נתונים להם תחפושת, מדים של פקחית תנועה, אשת עסקים או חדרנית במלון. צריך לבדוק שהן לובשות את הבגדים כמו שצריך ולא כמו בסרט פורנו סוג ד' עם יותר מדי איפור וגרביונים מחנות סקס. יש להן נטיה לנסות להיות סקסיות יותר על המידה בצורה שיכולה להחשיד ולהרוס את ההפתעה. ניתן לבחור חשפניות לפי המראה, לא כולן עם חזה ענק גבוהות או מדברות במבטא רוסי כבד. החשפניות הן לא נרקומניות או דמויות עולם תחתון, לפעמים זה מפתיע לגלות אלו בחורות פשוטות הן. הן יכולות להיות מאד אינטילגנטיות וישמחו לשתף פעולה, לרבות מביניהן יש נסיון במה וכושר משחק, אם המתיחה תעבוד כמו שצריך גם להן יהיה מה לספר ולזכור עוד הרבה שנים.

זיכרו ! אירוע כזה קורה פעם בחיים, לאחריו נכנס החתן לחיי נישואין אורכים, מחייבים ולפעמים משעממים, זוהי ההזדמנות האחרונה שלו להיפרד מחיי הרווקות. ההצלחה של האירוע תלויה במארגן

עם קצת יותר מחשבה והשקעה הוא יכול להפוך ערב שגרתי וצפוי לערב בלתי נשכח מלא אטרקציות והפתעות שיכניסו את החתן לחופה עם חיוך.
 

תגיות: אטרקציות למסיבת רווקים - אטרקציות למסיבת רווקים