מבוסס מיקום
מבוסס מיקום
לייעוץ והכוונה בחינם
050-9997871
חפש

אחרי שבילינו באין ספור פאבים, מועדונים, מועדוני חשפנות ועוד כהנה וכהנה מקומות שכבר חרשו אותם לאורכם ולרוחבם. אחד מהרעיונות החדשים למסיבות רווקים הוא יציאה עם יאכטה אל הים הפתוח. מסיבה בסגנון טברנה או מסיבה בסגנון רגוע יותר- מה שתבחרו בהתאמה לבילוי וסוג הבילוי המועדף עליכם.


בפורטל "רווקים", הפורטל הייחודי למען מארגני מסיבות הרווקים שביננו, תוכלו למצוא בעלי עסקים בתחום היאכטות שיעניקו לכם שירות לתפארת בים הפתוח ובאיכות ברמה גבוהה במיוחד. יאכטות למסיבת רווקים הפכו להיות בין הפעילויות האהובות ביותר על גברים למסיבת רווקים ובכלל. תוכל לארגן שיט פרטי או להצטרף לשיט מאורגן.יאכטות פרטיות למסיבת רווקים

טרנד השכרת יאכטות למסיבות רווקים, הולך וגובר, וכיום, ניתן לראות יותר ויותר יאכטות למסיבות רווקים בסגנונות שונים ובגדלים שונים, מקושטות לתפארת ובעלות מערכות הגברה, מערכות שמע, שירותי קייטרינג נרחבים. כל אלה, במסיבות אקסקלוסיביות רק לכם ולחברים שלכם ללא הפרעות מהצד. תוכלו לארגן יאכטות למסיבת רווקים, תוך התרשמות מבעלי העסקים הקיימים בפורטל, המשכירים יאכטות למסיבת רווקים. חשוב מאוד לשאול ולוודא מה כולל הבילוי ביאכטה, מאחר שלא כל בעלי העסקים מאבזרים את היאכטה בפרטים שלכם נראים מובנים מאליהם. אז איך נדע מה לשאול ומה לבדוק?


טיפ מרב החובל: שאלו את נותן השירות, בקשר לכל הפרטים שאתם רוצים וחשוב לכם שהתקיים בתוך יאכטות למסיבת רווקים. גם אם זה נראה לכם סטנדרטי ובסיסי, עדיף לשאול מאשר להיווכח שהפרטים החשובים באמת שעושים את כל המסיבה או לפחות חלק ניכר ממנה אינם קיימים ברגע האמת.


טיול מאורגן עם הופעות בטברנה וחופים ים תיכוניים

מי אמר, שחייבים לשכור יאכטה פרטית דווקא? תוכלו לבחור שיט מאורגן עם מסיבות והופעות, נשים יפות, אוכל ומשקעות כיד המלך, מוסיקה טובה והופעות ברוח המתאימה לכם. הפלגות מהארץ לכיוון חופיה של יוון יוצאת מידי שבוע מחופיה של הארץ בעונת הקיץ יחד עם זמרים ים תיכוניים ומזנון הכל כלול, כפי שאנחנו הישראליים אוהבים. אוכל טוב, שמש ואירוח מלאכים – האם מישהו צריך יותר מזה? יאכטה למסיבת רווקים בנוסח כזה אהובה במיוחד על קהל הגברים הישראלי. המחיר של בילוי כזה נוח במיוחד, גם בימות הקיץ ומעניק לחוגגים חופשה, מסיבה ומנוחה במקום אחד.


בטיולים מאורגנים כאלה, תוכלו, במקרים רבים לרדת אל החוף ביוון או בטורקיה וליהנות מטיול בשווקים התיירותיים ומהנוף ההררי והמרהיב.


שיט לילי למסיבת רווקים או דווקא שיט של בוקר?

לכל אפשרות היתרון שלה: בשיט של בוקר, תוכלו להתרשם מהרבה יותר נופים ומזג אוויר קיצי שיאפשר לכם גם לשכב בבגד ים וליהנות משיזוף מפנק. שיט לילי בתוך יאכטה למסיבת רווקים לעומת זאת תעניק לכם אווירה נינוחה יותר ושקטה יותר. תוכלו להזמין קייטרינג אל היאכטה וליהנות מארוחה, מוסיקה ואלכוהול לחברים בלבד. שיט לילי ייתן לכם תחושה של פאב צף ובילוי ייחודי ומבודד, רחוק מכל ההמולה העירונית והמולה חיוביות שלכם עצמכם.


בפורטל רווקים תמצאו את כל סוגי ההפלגות, כל סוגי נותני השירותים ושיתופי הפעולה הדרושים לארגון יאכטות למסיבת רווקים מוצלחת. רבים מעידים על כך שאחרי האירוע הראשון שלהם על יאכטה למסיבת רווקים, מסיבות מהסגנון הזה הפכו לפופולאריות ואף נהיו למסורת במעגל החברים.